Skip to content

Łódź – mycie dachów

Mycie dachów Łódź. Zajmujemy się profesjonalnym myciem i czyszczeniem dachów w mieście Łódź i całym województwie łodzkim. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników doświadczonych w myciu dachów i pokryć dachowych różnego rodzaju. Pracujemy na najlepszym jakościowo i wydajnym sprzęcie czyszczącym. Dysponujemy szeroką paletą chemii czyszczącej i budowlanej. Nasze usługi są bezpieczne – objęte są ubezpieczeniem OC do 100tys zł. Dołącz do grona zadowolonych klientów – numer tel. 512 505 510.mycie dachów Łódź

Od 2012 roku realizujemy:

  • mycie dachów Łódź

  • mycie dachówki ceramicznej Łódź

  • mycie dachówki cementowej Łódź

  • mycie blachodachówki Łódź

Usługi realizujemy w mieście Łódź oraz miejscowościach: Zgierz, Pabianice, Sieradz, Skierniewice, Łowicz, Kutno.

usuwanie zabrudzeń z dachu w łodzi, mycie dachów łodźmycie dachów łódźczyszczenie dachówki w łodziczyszczenie dachów i dachówki w łodzi, mycie dachów łodź


Mycie dachów, Łódź – cennik

Kliknij  >> Cennik mycie dachów Łódź <<

Łódź – mycie dachów, galeria realizacji.

Kliknij >> Galeria naszych zdjęć <<

Jesteśmy dostępni dla Państwa pod numerem telefonu 512 505 510. 

Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą mycia elewacji i mycia kostki brukowej.

Ile kosztuje mycie dachu w Łodzi / łodzkie?

Mycie dachów kosztuje od 9zł za metr kwadratowy (m2) powierzchni. Celem szczegółowej wyceny konkretnej realizacji prosimy o przysłanie 2-3 zdjęć budynku pod numer 512 505 510 lub na maila wycena@brudtech.pl Oddzwonimy do Pańśtwa i poinformujemy o cenie mycia dachu należącego do Pańśtwa.

Co muszę Wam udostępnić do usługi mycie dachów?

Celem instalacji maszyn czyszczących potrzebujemy od inwestora dostępu do gniazda elektrycznego trójfazowego (tzw. siła) oraz dostępu do wody czystej zimnej. Gniazdo siłowe musi być zabezpieczone bezpiecznikiem B20 lub C16 bądź ich większymi odpowiednikami. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji w sytuacji niejasności.


Tekst dotyczy: mycie dachów Łódź, mycie dachówki Łódź, cena mycia dachów Łódź, mycie dachówki ceramicznej, mycie dachówki cementowej, Łódź, mycie dachów cennik Łódź.