Jaki płyn czyszczący do mycia kostki brukowej

Na pytanie: Jaki płyn czyszczący do mycia kostki brukowej? Odpowiadamy: To zależy.

Na rynku dostępne jest wiele rozdzajów płynów czyszczących różnych producentów. W ogólnodostępnych sklepach i sieciówkach dostępne są płyny w cenie 20-30zł za 1 litr. Ogólnodostępne płyny nie są najlepszej jakości, jednakże na lekkie zabrudzenia powinny okazać się skuteczne. W sytuacji wieloletnich zabrudzeń na kostce brukowej należy użyć profesjonalnych środków czyszczących dostępnych w wyspecjalizowanych sklepach, które najczęściej występują w kanistrach 5 i 10-litrowych.

Niezbędne będzie również zastosowanie maszyny czyszczącej o dużej mocy, ponieważ ogólnodostępne maszyny typu ” karcher ” do 2 tyś zł nie są w stanie poradzić sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Moc i wydatek wody tych urządzeń jest zbyt mała aby wybić plamy i zabrudzenia.

Nasze doświadczenie zbierane od 2012 roku pozwala  nam skutecznie dobierać odpowiednią chemie do danego zabrudzenia i rodzaju podłoża. Z doświadczenia jesteśmy w stanie określić skutek zastosowanej chemii na danej powierzchni.

Ekipa czyszcząca firmy Brudtech zawsze wyposażona jest w szeroką palete środków czyszczących oraz najwyższej klasy maszyny, które uporają się z najtrudniejszymi zabrudzeniami i plamami różnego rodzaju.

chemiczne środki czyszczące do usuwania plam z kostki brukowej

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: mycie kostki brukowej, mycie elewacji, mycie dachów.

Nasz cennik  – tutaj.

Więcej informacji uzyskasz telefonicznie pod numerem telefonu 512 505 510.