O Nas

Jesteśmy ekipą pracowniczą specjalizującą się w czyszczeniu powierzchni zewnętrznych metodami chemicznymi oraz metodami ciśnieniowymi.

Naszą specjalnością jest czyszczenie domów i posesji prywatnych. Skutecznie czyścimy dachy metodą alpinistyczną, jesteśmy bardzo dobrzy w czyszczeniu elewacji budynków różnego typu, myjemy kostkę brukową oraz płoty i ogrodzenia różnymi metodami.

W naszym portfolio usług są również realizacje czyszczenia bloków mieszkaniowych oraz hal przemysłowych, hal produkcyjnych i usługowych wewnątrz i na zewnątrz.

Dysponujemy dużym doświadczeniem, które jest wyjątkowo ważne podczas świadczenia usług jakościowych, które wykonujemy. Niezaprzeczalnym faktem jest to, iż każdy pracownik uczy się na błędach – my już te błędy popełniliśmy, kilkukrotnie, dawno temu. Na bazie tego doświadczenia dbamy o skuteczność mycia i bezpieczeństwo czyszczonych materiałów.

Realizujemy usługi w składzie 2 pracowników serwisu. Nasze łączne doświadczenie w czyszczeniu i konserwacji powierzchni budowlanych liczy sobie kilkanaście lat. Zgromadziliśmy urządzenia i środki chemiczne, które są skuteczne w działaniu.

Wyposażeni jesteśmy w możliwe najlepszy sprzęt oraz akcesoria czyszczące dostępne na rynku.

chemiczne środki czyszczące do usuwania plam z dachówmycie i czyszczenie dachów

Czego chemy realizując nasze prace?

  • Chcemy wykonać usługi skutecznie w sposób możliwe najlepszy dla inwestora i bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.
  • Chcemy realizować usługi w cenach atrakcyjnych rynkowo, adekwatnych do oferowanych przez nas korzyści.

Chcemy aby Klient wiedział, że dokonał dobrego wyboru, wybierając nas.

Z pozdrowieniami  – ekipa BrudTech.