Mycie i czyszczenie elewacji Warszawa

czyszczenie elewacji warszawa

Profesjonalny zespół techników czyszczenia jakościowego materiałów budowlanych wykona czyszczenie elewacji. Warszawa jest miejscem, w którym pracujemy od 2012 roku. Jeśli szukasz odpowiedzialnych fachowców z doświadczeniem w wykonywaniu czyszczenia jakościowego delikatnych struktur elewacyjnych – zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Wykonamy dla Ciebie czyszczenie i mycie elewacji budynku według najlepszych standardów, spełniając wszystkie oczekiwania co do jakości i terminu.

Mycie i czyszczenie elewacji Warszawa

1. Sprawdź – atrakcyjna cena czyszczenia elewacji z odgrzybianiem chemicznych tynku w Warszawie – Cennik 2022
2. Zobacz powtarzalną jakość czyszczenia budynku jaką możesz u nas otrzymać – Galeria realizacji.
3. Zweryfikuj opinie jakie wystawiają nam Klienci i inwestorzy – Opinie.
4. Dokonaj najlepszego wyboru odpowiedniego wykonawcy.

Prosimy o kontakt telefoniczny celem omówienia szczegółów technicznych wykonania usługi.

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów – tel. 512 505 510

Na zdjęciu powyżej widać realizację renowacji okładziny budynku zlokalizowanego na osiedlu Marymont w Warszawie. Zostaliśmy poproszeni o możliwe jak najlepsze wyczyszczenie tynku z zabrudzeń widocznych na zdjęciach. Okładzina budynku wykonana z tynku mineralnego została całkowicie zainfekowane zabrudzeniami biologicznymi – glony i algi. Zabrudzenia porastały elewacje budynku przez 15-ście lat. Tynk z racji swojej charakterystyki wymagał delikatnego obchodzenia się nim. Zastosowaliśmy kilkuetapową procedurę chemiczną, dzięki której, bez nadmiernego obciążania struktury udało się uzyskać efekt nowości. Wszystkie zabrudzenia zostały usunięte, tynk zabezpieczony i przygotowany do dalszej eksploatacji.

Jesteśmy uznaną i polecaną ekipą techników, która wykonuje czyszczenie elewacji budynków, domów, obiektów publicznych i przemysłowych na terenie miasta Warszawa i całym województwie mazowieckim. Większość prac zlecają nam nasi Klienci – są to prace z polecenia. Zadowolenie Klientów jest świadectwem naszych kompetencji i skuteczności.

Jaką wybrać firmę do mycia elewacji w Warszawie?

Jaką wybrać firmę do mycia elewacji w Warszawie? – przeczytaj opinie o naszym wykonawstwie.
Nasza skuteczność pracy jest wysoko oceniana przez Klientów i Inwestorów. Wybrane opinie zamieściliśmy na zdjęciu poniżej. Więcej opinii o nas znajdziesz w Google, Facebook lub na tej stronie –Opinie o firmie Brudtech.

Bardzo ważne jest, aby mieć pewność, że zamówiony Wykonawca usług czyszczenia elewacji będzie miał wiedzę i doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt i preparaty czyszczące do wykonania prac renowacyjnych na delikatnych strukturach elewacji.

Więcej opinii o naszej firmie – Brudtech – znajdziesz w internecie lub w zakładce „Opinie o firmie Brudtech”, gdzie gromadzimy wypowiedzi i opinie naszych Klientów o naszym wykonawstwie usług mycia i czyszczenia m.in elewacji ale także innych materiałów budowlanych.

Wykonujemy także mycie dachów i kostki brukowej. Jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa wysokie oczekiwania co do efektu czyszczenia i kulturalnego wykonawstwa.

Nasze prace czyszczące w Warszawie

Na poniższych zdjęciach widać kilkunastoletnie elewacje budynków, które zostały zlecone nam do czyszczenia. Zabrudzenia atmosferyczne takie jak piasek i kurz, a na nich zabrudzenia mikrobiologiczne, takie jak: glony, algi lub mech. Niektóre ze ścian jest zabrudzona zabrudzeniami kominowymi i sadzą. Frontowe fasady budynków zlokalizowane przy ruchliwych drogach zabrudzone są zabrudzeniami komunikacyjnymi i ropopochodnymi. Każdy rodzaj zabrudzenia, który wymieniliśmy, wymaga zastosowania dedykowanej chemii czyszczącej, która upora się z zabrudzeniem, nie niszcząc równocześnie elewacji. Prace czyszczące na budynkach trwają 1-dzień roboczy. W tym czasie wykonujemy wszystkie procedury, które sprawiają, że powierzone nam budynku odzyskują nienaganny wygląd. Koszty czyszczeń są wielokrotnie niższe niż koszty malowania. Uwaga! Przed malowaniem należy odpowiednio przygotować ściany, mycie, odtłuszczanie i odgrzybianie – w zależności od potrzeby.

W Galerii Realizacji, gdzie pokazujemy dziesiątki realizacji. Prawdopodobnie znajdziesz tam bardzo podobny budynek do własnego. Zobacz efekt, jaki jesteśmy w stanie uzyskać z Twoją elewacją na przykładzie innych. Galerie realizacji znajdziesz w górnym menu strony lub w linku – Galeria realizacji

Odgrzybianie elewacji

Większość wieloletnich zabrudzeń na elewacji jest pochodzenia biologicznego. Aby skutecznie usunąć wszystkie zarodniki grzybów, pleśni, glonów i mchu nie wystarczy zwykłe mycie ciśnieniowe czystą wodą. Aby usunąć skażenie mikrobiologiczne, stosujemy niezwykle skuteczne preparaty odgrzybiające powierzchnie elewacji. Skutecznie zdezynfekowana i nasączona preparatem biobójczym powierzchnia ściany budynku będzie dłużej utrzymywać swoją czystość od pleśni i porostów.

Więcej o odgrzybianiu elewacji przeczytasz tutaj – odgrzybianie tynków i okładzin elewacji budynków.

Ile kosztuje mycie i czyszczenie elewacji w Warszawie w 2022 roku?

Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje mycie i czyszczenie elewacji w Warszawie w 2022 roku? Poniżej prezentujemy poglądowy cennik za usługę. Zadzwoń do nas – wtedy przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę adekwatną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Usługa, Warszawa, mazowieckieCena
Czyszczenie elewacji z odgrzybianiem chemicznym ścian budynkuod 12 zł do 20 zł m2
Dojazd na terenie miasta Warszawa50 zł szt
Cennik 2022; czyszczenia elewacji w Warszawie, Mazowieckie

Czyszczenie elewacji w Warszawie to koszt od 12 zł za m2. W cenie czyszczenia znajdują się wszystkie koszty związane z czyszczeniem a wiec: środki chemiczne i preparaty czyszczące, metody dostępu do ścian, akcesoria i narzędzi pracy.

Więcej cen za usługi czyszczące, które wykonujemy znajdziesz w zakładce Cennik.

Jak zamówić usługę czyszczenie elewacji?

Aby zamówić usługę, prosimy najpierw o przysłanie aktualnego zdjęcia budynku wraz z najbliższym otoczeniem do 4 metrów od ścian oraz dokładnego adresu (miejscowość, kod pocztowy, ulica i numer domu). Dzięki tym informacjom będziemy mogli sprawdzić w geo-portalu, jak wygląda budynek i otoczenie, a także uzyskać potrzebna dla nas informacje do wyceny.

Oddzwonimy i doradzimy konkretnie pod dany budynek i daną inwestycje. Po rozmowie telefonicznej przygotujemy wiążącą wycenę z proponowanym terminem realizacji czyszczenia.

Dlaczego My wykonamy czyszczenie elewacji skutecznie i bezpiecznie?

Usługę wykonujemy tak, aby osiągnąć, jak najlepszy efekt czyszczenia -efekt nowości, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni. Tynki w zależności od rodzaju są bardziej lub mniej miękkie i podatne na uszkodzenia. Doświadczenie i specjalistyczne narzędzia pracy są bardzo pomocne w odpowiedniej technice czyszczenia. Skuteczne i sprawdzone preparaty czyszczące stosujemy do usuwania zabrudzeń różnych kategorii.

Najczęściej wykonujemy czyszczenie polegające na usunięciu nalotów pleśni i alg ze ścian budynku. Pleśnie i algi już po kilku latach mogą porastać i tworzyć zielone plamy na ścianach budynku. Najczęściej są to północne i zachodnie ściany, które mają ograniczoną możliwość odprowadzania wilgoci. Takie czyszczenie wykonujemy metodą chemiczną z użyciem strumienia wody pod kontrolowanym ciśnieniem lub metodą niskiego ciśnienia. Efekty naszych czyszczeń, do których używamy specjalistycznej chemii, są rewelacyjne. Ponadto tynki przesiąknięte preparatem odgrzybiającym są odporne na ponowne zabrudzenia jeszcze przez długi czas.

Wszystkie nasze usługi ubezpieczamy polisą OC wykonawcy do 100 tyś zł.

Jakie elewacje myjemy?

Naszą specjalizacją są elewacje wykonane z delikatnych tynków cienkowarstwowych. Odnawiamy tego typu okładziny do stanu nowości. Ponadto jesteśmy przygotowani do renowacji pozostałych typów okładzin t.j.:

 1. czyszczenie elewacji akrylowych w Warszawie
 2. czyszczenie elewacji mineralnych Mazowieckie
 3. wykonujemy czyszczenie elewacji silikatowych
 4. czyszczenie elewacji silikonowych Warszawa
 5. czyszczenie elewacji malowanych
 6. mycie elewacji blaszanych i szklanych
 7. czyszczenie elewacji budynków w mieście Warszawa każdego typu.

Jakie zabrudzenia usuwamy z elewacji?

Z elewacji usuniemy każdego typu zabrudzenie w sposób bezpieczny i skuteczny. Wyjątkiem stanowią sytuacje, w których okładzina elewacji jest zniszczona wskutek penetracji przez zabrudzenie nieusuwalne.

 1. czyścimy skażenie mikrobiologiczne (usuwamy, mech, glony, porosty, pleśń)
 2. usuwamy tłuste plamy ze ścian
 3. wykonujemy czyszczenie rdzawych plam na elewacji po wodzie ze studni
 4. wykonujemy mycie elewacji z piasku i kurzu
 5. usuwamy sadze i zabrudzenia komunikacyjne z elewacji w Warszawie
 6. wykonujemy niskociśnieniowe mycie elewacji
 7. usuwamy różnego rodzaju plamy na elewacji

Informacje o usłudze firmy czyszczenie elewacji Warszawa

Zamierzasz wyczyścić elewację swojego budynku? Warto pomyśleć również o dachu. Wykonujemy usługę mycie dachów w Warszawie. Bardzo często inwestorzy dokonują kompletnej inwestycji odtworzeniowej i zamawiają usługi, które wykonuje się w kolejności tj. mycie dachów, a potem elewacji i kostki brukowej wraz z ogrodzeniem.

Doradztwo, wycena i rezerwacje terminów – tel. 512 505 510