Skip to content

Mycie hali produkcyjnej, przemysłowej i magazynowej

Mycie hali: przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej – firma BrudTech realizuje mycie obiektów przemysłowych zbudowanych ze wszystkich materiałów budowlanych – najcześciej z płyt warstwowych. 

Mycie hali przemysłowej – cennik

Ceny za usługę mycia hal ustalane są indywidualnie z inwestorem w zależności od zakresu prac. W praktyce ceny zawierają duże rabaty ze względu na duże powierzchnie do czyszczenia.

Mycie hali (przemysłowej, produkcyjnej, magazynowej)

Mycie hali przemysłowej, produkcyjnej lub magazynowej poprzedza analiza wykonalności usługi. Zgormadzone w halach urządzenia, linie technologiczne, klimatyzacje, a także cała elektryka wymaga zabezpieczenia. Wymagamy aby podczas realizacji usługi ze strony inwestora była osoba odpowiedzialna za aspekty techniczne hali (alarmy, zabezpieczenia elektryczne, urządzenia i linie technologiczne). 

Jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się godzinami pracy do procesów produkcyjnych i logistycznych panujących w halach produkcyjnych. Jesteśmy w stanie sprostać wymogom szybkości wykonania usługi zachowując przy tym odpowiednią jakość czyszczenia.

Mycie hali produkcyjnej – przykład wykonania

Poniższa realizacja obejmuje mycie hali produkcyjnej. Kilkuletnie zabrudzenia nagromadzone i zaschnięte, tworzące twardą skorupę brudu na ścianach hali produkcyjnej. Mycie obejmowało sufit i ściany wewnętrzne całej hali produkcyjnej.

Usługa zrealizowana w 1 dzień roboczy według życzeń inwestora w przerwie produkcyjnej (niedziela).
Efekty mycia wodoczne na zdjęciach poniżej. 

 

Mycie hali magazynowej – przykład wykonania

mycie hali magazynowej, firmaPoniższe zdjęcie pokazuje efekt końcowy mycia hali przemysłowej w której wykonuje się przeładunek i magazynowanie. Ściany i sufit hali pokryte zostały piaskiem i pyłem. Mycie zakładu przebiegło szybko i sprawnie.


 

mycie hali Zdjęcie po lewej przestawia zabudzenie sufitu. Kominy klimatyzacyjne poprzez swój ciąg powietrza doprowadziły do osadzenia się zabrudzeń na suficie. Na tym zdjęciu widać jak fragment zabrudzeń został już usunięty. Ponadto orurowanie i okablowanie hali znajdujące się pod sufitem było pokrytę grubą wartwą brudu. Po myciu wszystkie zabrudzenia zostały usunięte.


mycie haliPoniższe zdjęcie pokazuje różnicę w przed i po myciu ściany elewacji hali przemysłowej. Z lewej strony zdjęcia znajduje się część umyta, natomiast z prawej i dalej za paletami część przed myciem.


Ostatnie zdjęcie przedstawia efekt całości hali po umyciu. Znikneły zanieczyszczenia z sufitu od klimatyzacji, wszystkie rury i przewody zostały wyczyszczone, ściany są wolne od zabrudzeń, odbijają światło i prezentują się jak nowe.

mycie hali efekt końcowy


Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce Częste pytania [FAQ] – kliknij tutaj.

Efekty naszych prac zobaczysz w Galerii realizacji – kliknij tutaj.

Tagi: mycie hali, mycie hali produkcyjnej, przemysłowej, magazynowej: Poznań, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Gniezno, Płock, Kalisz, Kutno, Skierniewice.