Mycie elewacji Wrocław. Profesjonalne i bezpieczne czyszczenie

Mycie elewacji Wrocław

mycie i czyszczenie budynków i obiektów we wrocławiuRealizujemy mycie elewacji we Wrocławiu. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu powierzchni zewnętrznych od 2012 roku. Jeśli ściany twojego budynku są brudne – właśnie znalazłeś najlepszą ekipę czyszczącą we Wrocławiu.

Jesteśmy przekonani, że przyjedziemy do Ciebie wyposażeni w najlepszy sprzęt czyszczący jaki jest na rynku. Do usuwania zabrudzeń posiadamy bardzo dużo chemii czyszczącej, która jest sprawdzona i skuteczna. Doświadczenie jakie posiadamy jako pracownicy codzienie usuwający zabrudzenia (według nas – najistotniejszy czynnik ze wszystkich) gwarantuje, że Twoja elewacja będzie w dobrych rękach.

Realizujemy także: mycie kostki brukowej i mycie dachów we Wrocławiu

Efekty czyszczenia jakie uzyskujemy podczas naszych prac znajdziesz w zakładce – Realizacje.

Czyszczenie elewacji we Wrocławiu – rodzaje zabrudzeńmycie elewacji we wrocławiu

Elewacje brudzą się tracąc swoje zalety takie jak wygląd i właściwości techniczne. Na piasku i kurzu zalegającym w porach struktury elewacji (baranek, kornik) rozwijają się glony, algi, mech i porosty. Na kilkuletnich elewacjach lub na pojedyńczych ścianach z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że porastają one twój dom. Jak to sprawdzić? Porównaj wygląd każdej ściany elewacji podczas słonecznej i deszczowej pogody. Zabrudzenia biologiczne (mech, porosty, algi, glony) podczas namoczenia uwydatniają swoją obecność na ścianach sprawiając, że ściana elewacji wydaje się brzydka i brudna.

Mycie fasad elewacji we Wrocławiu – rodzaje elewacji, które czyścimyczyszczenie fasad i elewacji we wrocławiu

Czyścimy wszystkie rodzaje elewacji. Najpopularniejszym rodzajem elewacji we Wrocławiu jest elewacja z tynku. Istnieje kilka rodzajów tynków na elewacjach: mineralny, akrylowy, silikatowy, silikonowy oraz mieszanki tynków w uprzendio wymienionych. Najczęściej występują w fakturze baranka o różnym uziarnieniu lub fakturze kornika pionowego lub poziomego. Wykonujemy również czyszczenie sidingu oraz elewacji malowanych farbami m.in akrylowe, silikonowe.

Cennik. Cena usługi mycie elewacji we Wrocławiu

Mycie elewacji Wrocław według przyjętego cennika na bieżący rok zaczyna się od 5zł za metr kwadratowy (m2). Najniższa cena dotyczy zadbanych i dużych budynków, które są czyszczone regularnie z zabrudzeń atmosferycznych lekkich (piasek, kurz). Elewacje porośnięte glonem, algami oraz porośnięte przez mech czyścimy w cenie od 7zł za m2. Na cenę wpływ mogą mieć warunki techniczne, dostęp oraz stan obiektu. Elewacje długo nieczyszczone np. od 15 lat posiadają tynk w gorszym stanie technicznym, bardziej zniszczony, a zabrudzenia są trudniejsze do usunięcia niż w kilkuletnich tynkach nowej generacji. Cena czyszczenia elewacji zaniedbanej będzie wyższa aniżeli cena rozpoczynająca cennik

Wycena. Budynek we Wrocławiu i okolicach. Jaka cena ostatecznie?

Drogi Kliencie, nasz standard wyceny wygląda następująco. Zadzwoń do nas pod numer 512 505 510 lub wyślij nam maila (wycena@brudtech.pl). Podczas rozmowy zapytamy Ciebie o stanu elewacji oraz zadamy pytania techniczne. Zostaniesz poproszony do wysłanie nam (sms-em lub na mailem) zdjęcia budynku wraz z otoczeniem oraz dokładnego adresu nieruchomości. W miarę możliwości wycenę otrzymasz od razu podczas rozmowy lub tuż po otrzymaniu zdjęć obiektu.

firma czyszcząca wrocław mycie i czyszczenie budynków