Skip to content

Mycie dachów – Wrocław

Mycie dachów Wrocław – pragniemy przedstawić Państwu naszą firmę, która z powodzeniem działa na rynku od 2012 roku. Zajmujemy się skutecznym czyszczeniem dachów we Wrocławiu różnego typu wykonanych w różnych technologiach budownictwa.

Realizujemy mycie i czyszczenie dachów w mieście Wrocław i okolicach, wykonanych z:mycie i czyszczenie dachów wrocław

  • mycie dachówki ceramicznej
  • czyszczenie blachodachówki
  • mycie dachówki cementowej
  • mycie dachówki betonowej

Zamówienia, zapytania i informacje dostępne są pod numerem telefonu: 512 505 510.

Wykonujemy także: mycie kostki brukowej oraz mycie elewacji we Wrocławiu.

Skuteczność i efekty naszych usług zobaczysz w zakładce – REALIZACJE.

Zawsze wyposażeni jesteśmy w profesjonalny sprzęt i środki czyszczące zarówno do mycia dachu jak i czyszczenia elewacji i kostki brukowej. Podczas inwestycji w konserwacje pokrycia dachu warto rozważyć również mycie elewacji oraz kostki brukowej. Tego typu prace konserwatorskie należy wykonywać w okresach nie dłuższych niż 10 lat.

Czyszczenie dachu – cena usługi we Wrocławiu. Cennik 2020

Standardowa cena czyszczenia dachu pokrytego dachówką ceramiczną lub cementową / betonową o stopniu nachylenia do 40* i powierzchni około 250m2 wynosi około 10zł m2. Cena oczywiście może się różnić w zależności od kształtu i wielkości pokrycia dachowego ( np. od 100m2 do 1000m2). Rodzaj i intensywność zabrudzeń również ma istotny wpływ na cenę. Zabrudzenia kominowe i np 20-letnie porosty na dachówce są wyceniane indywidualnie z uwagi na czasochłonność prac czyszczących. Pobieramy opłatę za dojazd w wysokości 50zł niezależnie od miejsca wykonania usługi – Wrocław + 100km.

Mycie dachów Wrocław – wycena

Jeśli potrzebujesz indywidualnej wyceny prosimy o przysłanie zdjęcia obiektu wraz z najbliższym otoczeniem oraz dokładnego adresu. Podczas rozmowy telefonicznej przedstawimy szacowane koszty czyszczenia. Jesteśmy specjalistami w branży mycia i czyszczenia dachów od 2012 roku nie tracimy czasu na oglądanie robót. My je robimy.. codziennie – jesteśmy pewni swoich umiejętności i skuteczności czyszczenia.

Czyszczenie dachówki Wrocław – dlaczego myć dach?

Konserwacje dachu polegającą na czyszczeniu dachówki ceramicznej, dachówki cementowej lub betonowej należy wykonywać z dwóch powodów:

  1. Powód pierwszy: Najważniejszy. Mech, glony i porosty wrastają w powierzchnie dachówki nieustannie powodując jej erozje. Zakamarki, łączenia, krawędzie i pionowe fragmenty dachówek najbardziej narażone są na  niszczenie przez mchy i porosty. Innymi słowy: mech żżera szkliwo dachówki, powodując utratę koloru, łuszczenie się lakieru i odpryski materiału.
  2. Powód drugi: Wartości wizualne. Brudny dach nie każdemu przeszkadza. Czasem nie rzuca się w oczy ale brudna dachówka, którą my wyczyściliśmy wygląda jak nowa i za każdym razem cieszy oko właściciela.

Mycie dachu – jak często myć dach we Wrocławiu?

Mycie dachu powinno być wykonywane nie w dłuższych okresach niż raz na 10 lat. Oczywiście każdy przypadek należałoby rozpatrywać indywidualnie. Istniej wiele czynników, które mogą skrócić ten okres np. obecność drzew, zacienienie, umiejscowienie dachu w pobliżu ruchliwej drogi, obecność ptaktów i gołebi na dachu, ogrzewanie domu węglem lub ekogroszkiem przez właściciela lub sąsiedztwo. Rodzaj dachówki oraz jakość zewnętrznej powłoki dachówki ma również znaczenie. Co do zasady im droższa dachówka tym bardziej odporna na działanie środowiska zewnętrznego.
Z naszego doświadczenia wynika, że dobra dachówka myta co 7-8 lat po 15 latach użytkowania w umiarkowanych warunkach może być w stanie technicznym i wyglądać – jak NOWA dachówka.

mycie i czyszczenie dachu cennik wrocławczyszczenie dachówki we wrocławiu, cena