Skip to content

Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej i powierzchni betonowych [ pozbruk, polbruk ] regularnie zapewni wieloletnią eksploatacje w odpowiednim stanie wizualnym i technicznym. Firma BrudTech specjalizuje się i wykonuje mycie kostki brukowej stosując odpowiednie specjalistyczne środki chemiczne oraz mycie wysokociśnieniowe gorącowodne.

Czyszczenie kostki brukowej. Urządzenia:roundcleaner do mycia kostki

  1. Myjki wysokociśnieniowe gorącowodne Kranzle Therm 1165-1,
  2. Myjki pomocniczne, spalinowe Kranzle
  3. Urządzenie dedykowane do czyszczenia kostki brukowej Round-Cleaner
  4. Akcesoria czyszczące ręczne
  5. Sprawdzone specjalistyczne środki chemiczne

Urządzeniem do mycia kostki uzyskujemy lepszy efekt czystości bez nadmiernego chlapania brudem i głębokiego wypłukiwania fug. Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż popularne mycie z lancy.

Mycie kostki brukowej – cennik:

Ekipa czyszcząca dla większych zleceń składa się z 2 pracowników, którzy zadbają o czysztość kostki jak i terenów przyległych np. zebranie wypłuczyn i wywiezienie we wskazane miejsce, zabezpieczenie roślin – na życzenie, obmycie elewacji i obiektów przyległych jest u nas standardem.

Zabrudzenia ciężkie oraz z mchu i porostów wraz z usunięciem wypłuczyn od 5zł/m2
Kostka uszlachetniana (szorstka) lub mech wżarty głęboko w strukture kostki od 6zł/m2
Mocna chemia "żrąca" +1zł/m2
Zabrudzenia tłuszczowe, oleiste  od 12zł/m2
Dojazd – bez względu na miejsce wykonania usługi 50zł

Ceny uzależnione są od metrażu, czasochłonności prac, trudności wykonania usługi, rodzaju faktycznych zabrudzeń, dostępu do mediów oraz indywidualnych potrzeb i oczekiwań zleceniodawcy. Wycena jest darmowa.

Przykładowe realizacje mycia kostki brukowej od firmy BrudTech:

bydgoszcz, czyszczenie i mycie kostki brukowejczyszczenie kostki brukowej poznanfirma, czyszczenie kostki brukowej, lodzWarszawa_mycie_kostki_brukowej_w_Warszawie

mycie_kostki_brukowej_w_gnieźnie, gniezno

 

 

Mycie kostki brukowej: Poznań, Warszawa, Bydgoszcz, Łódź, Gniezno, Września.


Pytania konsumentów dotyczące mycia kostki brukowej:

W jaki sposób wykonujecie mycie kostki brukowej?

Do mycia kostki brukowej używamy kilku urządzeń, mianowicie: profesjonalną myjkę gorącowodną, specjalistyczny bęben wysokociśnieniowy redukujący rozbryzg, a także w razie potrzeby za pomocą środków chemicznych i akcesoriów ręcznych. 

Ile trwa mycie kostki brukowej?

Tempo prac mycia kostki brukowej zależy od stanu kostki, rodzaju zabrudzeń, spadów odprowadzających bądź ich braków, a także ilości wypłuczyn niezbędnych do usunięcia i miejsca ich składowania. Większość zleceń realizujemy w 1 dzień roboczy.

Czy niewypłukacie mi fug?

Nie. Jesteśmy w stanie wyczyścić fugi pod kątem 15 stopni, dzięki czemu usunięta zostanie tylko wierzchnia warstwa.

Fuga jest przerośnięta mchem. Jak ją usuniecie i co się z nią stanie?

Nasze urządzenia doskonale wypłukują mech z fug. Ekipa pracownicza do kostki brukowej składa się z dwóch pracowników. Jeden z pracowników usuwa zabrudzenia maszynowo, a drugi usuwa wypłuczyny i wywozi je we wskazane miesjce przez inwestora.

Czy wykonujecie inne usługi?

Tak, działamy kompleksowo. Oferujemy:
* mycie elewacji – link do oferty
* mycie dachów – link do oferty 
* mycie płotów i ogrodzeń – link do oferty.

Co muszę Wam udostępnić do wykonania mycia kostki brukowej?

Potrzebujemy złącza do wody zimnej, czystej oraz gniazda siłowego. Gniazdo siłowe powinno być zabezpieczone bezpiecznikiem większym niż B16 (np. B20) lub większym niż C16 (np. C20). W razie braku gniazda siłowego prosimy o taką informacje.

Czy przyjedziecie na wycenę?

Nie. Jesteśmy w stanie oszacować dokładnie cenę usługi będą poinformowanym o przybliżonym metrażu kostki brukowej do umycia i po otrzymaniu zdjęcia posesji na której leży kostka.

Samodzielne mycie kostki brukowej?

Jest to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Technologia mycia kostki brukowej", który jest jednym z wielu artykułów naszego Poradnika.

Gdzie dojeżdzacie?

Pracujemy na terenie centralnej Polski, na terenie miast: Łodź, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, a także Toruń, Kutno, Płock, Gniezno, Kalisz, Inowrocław, Jarocin. Dojazd kosztuje 50zł niezależnie od miejsca wykonania usługi.


Więcej pytań i odpowiedzi znajdziesz w zakładce Częste pytania [FAQ] – kliknij tutaj.

Efekty naszych prac zobaczysz w Galerii realizacji – kliknij tutaj.